Хорольська районна рада

3 лютого голова районної ради Віра Мартюк взяла участь у щотижневій нараді, яку провів виконувач обов’язків голови районної державної адміністрації Сергій Абрамов

Переглядів: 118

3 лютого голова районної ради Віра Мартюк взяла участь у щотижневій нараді, яку провів виконувач обов’язків голови районної державної адміністрації Сергій Абрамов.
На нараду були запрошені сільські, міський голови, працівники соціальних служб громад, працівники апарату, управлінь та відділів РДА, керівники районних органів виконавчої влади та представники районних засобів масової інформації.
До повістки денної були включені наступні питання:
1.Про стан влаштування дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на первинному обліку, до сімейних форм виховання у 2019 році.
За результатами обговорення даного питання було відзначено високий рівень результатів діяльності спеціалізованих служб Хорольського району по даному питанню у порівнянні з іншими районами області. Разом з тим, потребує подальшого вдосконалення взаємодія відповідних служб для більш ефективної координації роботи з метою захисту інтересів та прав дітей, що опинилися в складних умовах.
2. Про надзвичайні ситуації та небезпечні події, які відбулися на території району в період з 27 січня по 02 лютого 2020 року.
Також учасників наради було проінформовано про запланований робочий візит 6 лютого до управління соціального захисту Хорольської РДА Міністра соціальної політики України Юлії Соколовської та уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби. Метою візиту є вивчення досвіду соціальних служб Хорольського району щодо захисту прав дітей та опрацювання питань галузевого спрямування.
За результатами розгляду питань дані відповідні доручення та рекомендації відповідальним виконавцям.« повернутися до списку новин