Хорольська районна рада

Шановні працівники харчової промисловості району! Прийміть найщиріші вітання  з нагоди вашого професійного свята.

Переглядів: 73

Шановні працівники харчової промисловості району!

Прийміть найщиріші вітання  з нагоди вашого професійного свята.

Сьогодні ми вітаємо тих, хто годує нашу державу, хто робить якісні продукти,  хто створює нові вироби і робить наше життя смачнішим. Ваша робота заслуговує всіх похвал.

Харчова промисловість - одна з основних галузей економіки, а ви, її працівники, виконуєте важливу місію - забезпечуєте населення продуктами харчування, піклуєтесь про стан здоров'я і добробут громадян.

Харчову промисловість Хорольшини предстваляють такі підприємства: ТОВ «Хорольський завод дитячих продуктів харчування», Державне підприємство «Вишняківський спиртовий завод», Приватне підприємтво «Хорольська механізована пекарня» та ТОВ «Фірма Жадана»

Ваша праця дуже важлива і потрібна для всіх. Завдяки відданості справі, професійній майстерності, наполегливості у подоланні труднощів вона знаходить належну оцінку.

Завдяки вашій праці Хорольщина розвивається, ви приймаєте  велику участь у наповнені районного бюджету.

Сподіваємося, що ви і надалі будете спрямовувати свої зусилля і вміння для покращення роботи, повноцінного задоволення потреб жителів району. Зичимо вам, шановні працівники та ветерани харчової промисловості, професійного успіху, втілення нових цікавих ідей, творчого пошуку, вірних друзів, надійних партнерів та колег.

Щастя, радості, міцного здоров’я вам і вашим родинам!

З повагою, голова районної ради Віра Мартюк, заступник голови районної ради Юлія Бойко, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради!

 « повернутися до списку новин