Хорольська районна рада
Хорольський район, Полтавська область

16 червня в с. Григорівці Хильківської сільської ради відзначили День села

Переглядів: 438

На 16 червня в цьому році припадає ряд загальнодержавних та релігійних свят – День медичного працівника, День батька, Свята трійця з якими ми вас щиро вітаємо. 
Але для Хорольщини це також особливий день.
Село Григорівка Хильківської сільської ради так би і залишилося для всього світу лише спогадкою, якби не його уродженці, які понад 10 років тому започаткували традицію щороку приїздити до рідного краю з усіх сторін на зустріч. 
От і цьогоріч односельчани зібралися у дружньомі колі. Голова районної ради Віра Мартюк відгукнулася на запрошення та завітала на зустріч, оскільки традиція вихідців з Григорівки яскраво привертає увагу до долі невеликих сіл, мешканці яких виїздять облаштовувати своє життя в інші населені пункти.
Сільський голова Олександр Марусенко сам виходець з Григорівки, тому щиро підтримує традицію земляків та розвиває потенціал очолюваної громади у напрямку туристичної привабливості.
Депутат обласної ради Фахраддін Мухтаров посприяв проведенню заходу приготувавши для гостей азейбарджанську національну страву – плов та спільно з Вірою Анатоліївною пригостили малечу морозивом.

« повернутися до списку новин