Хорольська районна рада

16 жовтня під головуванням голови районної ради Віри Мартюк відбулося пленарне засідання 43 позачергової сесії Хорольської районної ради 7 скликання.

Переглядів: 88

16 жовтня під головуванням голови районної ради Віри Мартюк відбулося пленарне засідання 43 позачергової сесії Хорольської районної ради 7 скликання. 20 депутатів із 34 прийняли участь у засіданні. У роботі сесії взяв участь депутат Полтавської обласної ради Мухтаров Фахраддін Аладдін-Огли, заступник голови районної державної адміністрації Дмитро Кудря.

43 сесія розпочалася ї приємних моментів. Віра Мартюк від себе особисто і від депутатського корпусу привітали депутата районної ради, директора Хорольської гімназії Миколу Копайгору із отриманням звання Заслужений працівник освіти України. І звичайно від імені депутатського корпусу і від себе особисто Анатолій Пасюта привітав голову районної ради Віру Мартюк з минулим ювілейним Днем народження та подякував їй за велику проведену роботу з вирішення спільними зусиллями різних питань розвитку громад і району в цілому.

На засіданні було розглянуто 8 питань порядку денного.

Депутатами затверджено зміни до:

· програми соціального захисту населення Хорольського району на 2017-2020 роки;

· програми розвитку фізичної культури та спорту Хорольської районної громадської організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства "Колос" на 2019-2022 роки;

· показників районного бюджету на 2020 рік.

Під час пленарного засідання депутатами проголосовано за внесення змін до штатного розпису Комунальної установи «Інклюзивно – ресурсний центр» Хорольської районної ради Полтавської області, укладення трудового контракту з переможцем конкурсного відбору на посаду директора Хорольського районного будинку культури та призначення директора Хорольського початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу (дитячої музичної школи).

Також депутатами проголосовано за надання дозволу на встановлення меморіальної дошки полковнику армії УНР Тютюннику Василю Никифоровичу та військовому діячеві, генерал – поручнику армії УНР Дядюші Сергію Івановичу.

Сесія пройшла в діловій, конструктивній атмосфері.« повернутися до списку новин