Хорольська районна рада
Хорольський район, Полтавська область

Шановні працівники та ветерани соціальної сфери Хорольського району! Щиро вітаємо Вас із професійним святом!

Переглядів: 48

1 ЛИСТОПАДА - ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ

Шановні працівники та ветерани соціальної сфери Хорольського району! Щиро вітаємо Вас із професійним святом!

День працівника соціальної сфери відзначають фахівці, які присвятили себе гуманній справі — роботі з людьми, що потребують допомоги та підтримки. У професії соціального працівника зосереджені всі найкращі якості людини: милосердя, чуйність, співчуття, доброта, совість.

У наш непростий час Ви робите все можливе, щоб великі ідеї добра і справедливості не згасали, а продовжували жити і розвиватися.

Ви щоденно піклуєтеся про ветеранів війни і праці, про літніх людей, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, безробітних, підтримуєте малозабезпечені та багатодітні сім’ї. Допомагаєте їм долати життєві труднощі, вірити в себе і свої можливості, знаходити вихід із найскрутнішої ситуації. Щиро віримо, що Ваша працьовитість, компетентність і надалі служитимуть людям.

Бажаємо Вам творчого натхнення, здійснення всіх задумів і мрій. Щоб ніколи не вичерпалася Ваша віра у щедрість людської душі, щоб Вас завжди супроводжували любов і добро, бажання та спроможність бути корисними людям!

З повагою, голова районної ради Віра Мартюк, заступник голови районної ради Юлія Бойко, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради!

« повернутися до списку новин