Хорольська районна рада

30 листопада проведено засідання постійної комісії районної ради з питань бюджетно-фінансової діяльності та управління майном під головуванням Леоніда Соболя. 

Переглядів: 62

30 листопада проведено засідання постійної комісії районної ради з питань бюджетно-фінансової діяльності та управління майном під головуванням Леоніда Соболя.  Участь в засіданні взяли голова районної ради Віра Мартюк, заступник голови районної ради Юлія Бойко, керівники структурних підрозділів РДА та керівники районних органів виконавчої влади.

На порядок денний в цілому винесено 5 питань:

1. Про передачу із спільної власності територіальних громад Хорольського району майна відділу управління майном Хорольської районної ради у комунальну власність Хорольської міської ради.

2. Про передачу із спільної власності територіальних громад Хорольського району майна Хорольської районної ради у комунальну власність Хорольської міської ради.

3. Про добровільну відмову від права постійного користування земельними ділянками.

4. Про внесення змін та доповнень до рішення 44 позачергової сесії Хорольської районної ради сьомого скликання №800- XLIV від 25.11.2020р. «Про передачу підприємств, установ і організацій із спільної власності територіальних громад Хорольського району у комунальну власність Хорольської міської ради».

5. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2020 рік.

За результатами роботи комісії рекомендовано розгляд винесених питань на сесію районної ради.« повернутися до списку новин