Хорольська районна рада

21 липня з робочим візитом Хорольщину відвідав голова Полтавської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов та народний депутат Анастасія Ляшенко.

Переглядів: 191

21 липня з робочим візитом Хорольщину відвідав голова Полтавської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов та народний депутат Анастасія Ляшенко.  В Хоролі гостей зустрічали, заступник голови районної ради Юлія Бойко, голова РДА Роман Гловацький. В рамках візиту на запрошення депутата Полтавської обласної ради Михайла Міщенка відвідали Хорольський механічний завод. Також відвідали Новоарамівську територіальну громаду, де поспілкувалися з людьми та відповіли на питання громади.

В зв’язку з ситуацією, що склалася у ДП «ДГ ім. 9 Січня Інституту свинарства та АПВ НААН України», трудовий колектив підприємства  приїхав на зустріч з головою Полтавської ОДА. Працівники підприємства звернулися до голови Полтавської ОДА з проханням з’ясувати чи в межах чинного законодавства усунуто від виконання посадових обов’язків директора господарства Пасюту А.Г. та головного бухгалтера. Також працівники порушили питання розпаювання землі, збереження  підприємства та робочих місць.« повернутися до списку новин