Хорольська районна рада

4 липня в Хорольській ЦРЛ відбулася робоча зустріч керівництва району та медичної установи з координатором програми КУСАНОНЕ Посольства Японії в Україні Анною Бушма

Переглядів: 214

4 липня в Хорольській ЦРЛ відбулася робоча зустріч керівництва району та медичної установи з координатором програми КУСАНОНЕ Посольства Японії в Україні Анною Бушма.
Метою візиту є вивчення та аналіз технічних можливостей реалізації грантової заявки відділу підготовки інвестиційних проектів районної ради, взятої до розгляду Посольством. 
Згідно проекту передбачено придбання комплекту сучасного ендоскопічного обладнання, загальною вартістю понад 1 мільйон гривень.
Голова районної ради Віра Мартюк та перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Абрамов проінформували поважного представника про шляхи імплементації зобов’язань районних органів влади, відповідно до умов конкурсу та запевнили в повному сприянні реалізації проекту. Співавтор проекту, заступник голови районної ради Роман Гловацький повідомив присутнім про отримані районною радою комерційні пропозиції щодо обладнання, вартості послуг та вартості аудиту обладнання.
Головний лікар Михайло Виноград та заступник головного лікаря по медичній частині Світлана Міщенко надали роз’яснення щодо необхідності отримання лікарнею саме цього обладнання. На жаль, у 1986 році понад 1000 юнаків та чоловіків Хорольщини внаслідок активної участі у ліквідації аварії на ЧАЄС пошкодили своє здоров’я. Відеоколоноскоп та відео гастроскоп дозволять виявляти патології на ранніх стадіях захворювань та вчасно вживати заходів щодо лікування пацієнтів.
Керівництво закладу надало вичерпні роз’яснення представнику на всі запитання щодо умов роботи лікарні, підготовки, кваліфікаційного рівня персоналу для роботи на діагностичному обладнанні, кількості пацієнтів, які мають потребу в даній діагностиці та продемонстрували для експертного аналізу відділення лікарні і технічні особливості будівель для експлуатації обладнання.
Остаточне рішення щодо визначення переможців в конкурсі програми КУСАНОНЕ буде прийматися в Міністерстві іноземних справ Японії.« повернутися до списку новин