Хорольська районна рада
Хорольський район, Полтавська область

23 грудня заступник голови районної ради Роман Гловацький, виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Сергій Абрамов та начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Ірина Потерайло з робочим візитом відвідали Хорольську гімназію та Хорольську

Переглядів: 117

23 грудня заступник голови районної ради Роман Гловацький, виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Сергій Абрамов та начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Ірина Потерайло з робочим візитом відвідали Хорольську гімназію та Хорольську спеціалізовану школу №1 І-ІІІ ст.
Очільники району на інформаційно-пізнавальному колі привітали з прийдешніми святами учнів та вчителів навчальних закладів і вручили три мультимедійних комплекси для перших класів і комп’ютерний клас на 21 робоче місце Хорольській гімназії та 8 сучасних моноблоків та мультимедійний комплекс для 1 класу для СШ №1.
Обладнання придбано за рахунок співфінансування з районного та державного бюджетів. Дякуємо депутатам районної ради за постійну підтримку освітньої галузі.

« повернутися до списку новин