Хорольська районна рада

 04 липня Україна відзначає День Національної поліції

Переглядів: 294

 04 липня Україна відзначає День Національної поліції. З цієї нагоди в районному будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт.
З вітальним словом до співробітників Хорольського відділу поліції звернулися голова районної ради Віра Мартюк, перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Абрамов та депутат обласної ради Фахраддін Мухтаров.
Згодом до вітань долучилися Народний депутат України Костянтин Іщейкін та міський голова Сергій Волошин.
Посадовці та депутати подякували офіцерам поліції за нелегку службу, за готовність прийти на допомогу, попередити біду, часто ризикуючи власним життям.
З вітальним словом звернувся до колег начальник Хорольського відділу поліції Валентин Козаченко. Він привітав співробітників з професійним святом та подякував їм за добросовісне ставлення до виконання службових обов’язків.
За сумлінну працю, досягнуті успіхи в роботі та з нагоди професійного свята ряд працівників Хорольського ВП ГУНП України в Полтавській області нагороджено Почесними Грамотами районної ради та районної державної адміністрації. 
Працівників поліції на урочистому заході також привітали голова Хорольського районного суду Наталія Миркушіна та начальник Хорольського відділу Лубенської місцевої прокуратури Полтавської області Вікторія Мазур.
Шановні працівники поліції! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята від депутатського корпусу, голови районної ради Віри Мартюк, заступника голови Романа Гловацького та виконавчого апарату районної ради. Дякуємо за самовіддану службу, охорону законності та громадського порядку на теренах Хорольщини. Низький уклін ветеранам, які у складні часи не зрадили Присязі та не дозволили вкорінитися бандитизму на нашій землі.
Бажаємо Вам міцного здоров’я, безпечних чергувань, сімейного затишку та достатку.« повернутися до списку новин