Хорольська районна рада

12 січня у Хорольському районному будинку культури відбувся 17 регіональний дитячий пісенний конкурс «Хорольські зірочки»

Переглядів: 232

12 січня у Хорольському районному будинку культури відбувся 17 регіональний дитячий пісенний конкурс «Хорольські зірочки».
Захід організовано відділом культури і туризму РДА спільно із відділом освіти, молоді та спорту РДА за підтримки районної ради і райдержадміністрації.
Понад 50 юних виконавців з різних районів області у чотирьох вікових категоріях змагалися за першість у своїх групах та Гран-прі конкурсу.
Тож заступник голови районної ради Роман Гловацький та голова конкурсного жюрі, директор КУ «Обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи» Дмитро Соколов за результатами оцінювання провели нагородження переможців конкурсу та учасників, що посіли призові місця у відповідних вікових категоріях.
Відзнаку у номінації «Зірочка-2020» отримала Дарія Терещенко
Володарем Гран-прі конкурсу стала Дарія Кіріна.
Рівень Хорольського пісенного конкурсу приємно вразив голову конкурсного жюрі. Ряд переможців та призерів цьогорічного конкурсу автоматично пройдуть регіональний відбір до загальнодержавних музичних фестивалів, в тому числі на «Червону руту». На переконання Дмитра Олександровича, 18 конкурс «Хорольські зірочки» варто провести в статусі обласного.
Ми щиро вітаємо переможців та учасників конкурсу «Хорольські зірочки», який черговий рік поспіль стає потужним трампліном до творчих досягнень молодих хорольських виконавців.« повернутися до списку новин