Хорольська районна рада

4 листопада відбулося засідання президії Хорольської районної ради під головуванням голови районної ради Віри Мартюк

Переглядів: 136

4 листопада відбулося засідання президії Хорольської районної ради під головуванням голови районної ради Віри Мартюк. В роботі взяли участь виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Сергій Абрамов, заступник голови районної ради Роман Гловацький, голови постійних комісій районної ради з питань бюджетно-фінансової діяльності та управління майном Леонід Соболь, депутатської діяльності, засобів масової інформації, законності та правопорядку Ольга Перекопа, соціально - економічного розвитку району, екології та врегулювання земельних відносин Юлія Бойко, з гуманітарних питань, молодіжної політики та соціально - трудових відносин Михайло Виноград, депутати районної ради Анатолій Пасюта, Сергій Полупан та Сергій Рева, головний редактор газети «Вісті Хорольщини» Наталія Ватуля.
Розглянуто питання «Про порядок денний 35 позачергової сесії Хорольської районної ради 7 скликання», до якого включено 4 питання.
Головною причиною скликання позачергової сесії є критична ситуація із забезпеченням інсуліном жителів міста Хорол. На жаль, перевиконання районного бюджету немає, але за рахунок перерозподілу коштів придбання інсуліну буде забезпечено. З метою недопущення в районі соціальної напруги та для забезпечення рівності прав всіх громад Хорольщини, кошти будуть розподілено пропорційно між всіма громадами. Відповідно, в наступному році сільські ради виділять меншу кількість коштів для поповнення запасів препарату. За міською радою залишається зобов’язання сплатити вартість препарату для жителів міста Хорол. Практика придбання інсуліну для жителів громад за рахунок їхнього бюджету досить поширена та широко застосовується.
За результатами розгляду матеріалів рекомендовано опрацювати питання порядку денного постійними комісіями районної ради.« повернутися до списку новин