Хорольська районна рада

Безпека громади – пріоритети районної влади

Переглядів: 549

    У понеділок, 30 січня, до районного сектору з надзвичайних ситуацій України в Полтавській області завітали голови Хорольської районної ради Віра Мартюк та районної державної адміністрації Лариса Звірко .

    Нещодавно районною радою була затверджена районна програма - Соціальна програма розвитку цивільного захисту Хорольського району на 2016-2020 роки метою якої була підтримка без пекового рівня населення на належному рівні.

    Вже сьогодні, згідно програми придбано два гідрокостюми з масками і респі-раторами, один дозиметр, три протигази та комплект ланцюгів антиковзання для пожежного автомобіля.

    Під час зустрічі із колективом сектору голова районної ради Віра Мартюк подякувала депутатів районної ради які з розумінням віднеслись до проблем працівників районного сектору ДСНС та цивільного захисту району в цілому.

   В свою чергу начальник РС ДСНС Василь Гриневич подякував депутатський корпус за підтримку служби у найнеобхіднішому для підвищення безпеки працівників під час виконання службових обов’язків та запевнив , що виділені кошти будуть працювати на благо громади .« повернутися до списку новин