Хорольська районна рада

Шановні жителі Хорольщини!

Переглядів: 125

Ще раз вітаємо Вас з новорічними та різдвяними святами!
Бажаємо Вам щастя, здоров’я, сімейного затишку та достатку!
Для покращення проінформованості жителів району ми будемо щотижнево публікувати дописи про результати роботи за кожним напрямом діяльності.
Сьогодні розглянемо питання, що протягом року привернуло до себе найбільше уваги, а саме підтримку місцевими органами влади вторинної ланки медицини – Хорольської центральної районної лікарні.
До вашої уваги інформація щодо виділення коштів з місцевих бюджетів на утримання Хорольської центральної районної лікарні протягом 2019 року.
Фінансування КНП «Хорольська ЦРЛ» з 1 квітня 2019 року здійснює Національна Служба Здоров’я України по програмі медичних гарантій. Але цих коштів недостатньо для забезпечення потреб лікарні, оскільки в порівнянні з іншими «районками» області, Хорольська лікарня досить розвинута, а обсяг фінансування відносно узагальнений.
Як зазначено у таблицях, для потреб лікарні з місцевих бюджетів в 2019 році виділено понад 11 мільйонів гривень. Протягом року з районного бюджету на потреби лікарні і заробітні плати працівникам було виділено майже 8,2 мільйони гривень. Сільські ради профінансували потреби лікарні на понад 1 мільйон гривень.
З районного бюджету на заробітні плати медперсоналу виділено 3,9 мільйони гривень, з сільських бюджетів майже 145 тисяч гривень, що в сумі становить понад 4 мільйони гривень.
За рахунок коштів районного і місцевих бюджетів громад району профінансовано придбання інсуліну на майже 932 тисячі гривень, з яких майже 275 тисяч гривень становлять кошти районного бюджету.
З обласного бюджету депутатами обласної ради залучено понад 1,7 мільйонів гривень на розвиток медичного закладу.
Сільські ради району також утримують фельдшерсько-акушерські пункти первинної ланки медицини, оскільки їх фінансування з Національної служби Здоров’я не передбачено. З держбюджету фінансуються лише амбулаторії. Такий підхід місцевої влади надає можливість максимально наблизити надання медичних послуг до людей.
Фінансування лікарні з Національної Служби Здоров’я України відбувається вже зараз.
Але завдяки розумінню і підтримці депутатів обласної, районної та ряду сільських рад вдалося залучили на утримання Хорольської ЦРЛ та заробітні плати медпрацівникам понад 11 мільйонів гривень.
Маємо надію, що і в цьому році знайдемо взаєморозуміння і підтримку усіх гілок влади з метою покращення медичних послуг населенню.« повернутися до списку новин