Хорольська районна рада

2 квітня голова районної ради Віра Мартюк взяла участь у вечірньому засіданні районної комісії ТЕБ і НС

Переглядів: 121

2 квітня голова районної ради Віра Мартюк взяла участь у вечірньому засіданні районної комісії ТЕБ і НС, яке провів голова райдержадміністрації Роман Гловацький. Участь в роботі взяли члени районного штабу оперативного реагування протидії поширенню коронавірусу Covid – 19.
Посадовці взяли участь у вечірньому засіданні Полтаської регіональної комісії з питань ТЕБ і НС, що проходило в режимі відеозв’язку. Голова ОДА Олег Синєгубов проінформував, що станом на ранок 02 квітня в Полтавській області лабораторно підтверджено хворобу у 5 осіб. На самоізоляції перебуває 2048 осіб, у 960 осіб вже завершився термін самоізоляції.
В зв’язку з складною економічною ситуацією, спричиненою пандемією та негативною динамікою розвитку епідемічної ситуації в державі, спричиненої поширенням коронавірусу, Урядом України та Міністерством соціальної політики було ініційовано надання натуральної допомоги у вигляді продуктових наборів категорії найменш захищених громадян старшого віку, а саме, особам з інвалідністю I –ої групи, одиноким та одиноко проживаючим громадянам, старшим за 80 років. Продуктові набори будуть сформовані через регіональну торгову мережу магазинів АТБ загальною кількістю 44 тис. продуктових набори для громадян області (кожен з наборів – це 12 кг необхідних продуктів). У Хорольському районі такі набори мають отримати 1471 особа визначеної категорії. Продуктові набори будуть роздані соціальними працівниками територіального центру соціального обслуговування РДА. Зважаючи на карантинні заходи, всі соціальні працівники будуть забезпечені захисними масками і рукавичками.
Серед інших питань, що обговорювались на засіданні районної комісії ТЕБ і НС, було розглянуто питання облаштування в разі потреби карантинних постів, забезпечення задіяних на чергуванні фахівців районних служб 2-х разовим гарячим харчуванням і засобами індивідуального захисту.
Прийняте рішення щодо проведення вранці, 3 квітня, пробної дезінфекції вулиць районного центру, оскільки в місті найбільше скупчення людей. Дезінфекцію проведуть працівники районного підрозділу пожежно-рятувальної служби. Після тестування рятувальниками за потребою буде визначено графік дезінфекції населених пунктів.
Обговорено посилення карантинних заходів, неухильне дотримання всіх правил та про патрулювання вулиць працівниками райвідділу поліції. Виявлення нових хворих, збільшення їх кількості, розповсюдження вірусу – це перш за все результат несвідомої поведінки людей, які не дотримуються режиму самоізоляції, умов карантину.
Захистити від вірусу, подбати про власну безпеку ми маємо перш за все самі.« повернутися до списку новин