Хорольська районна рада

15 квітня голова районної ради Віра Мартюк, голова райдержадміністрації Лариса Звірко, голови сільських рад привітали працівників кримінальної поліції Хорольського ВП ГУНП в Полтавській області з нагоди 100-річчя  від дня заснування служби карного ро

Переглядів: 383

15 квітня голова районної ради Віра Мартюк, голова райдержадміністрації Лариса Звірко, голови сільських рад привітали працівників кримінальної поліції Хорольського ВП ГУНП в Полтавській області з нагоди 100-річчя  від дня заснування служби карного розшуку.

Ця служба не прощає легкодухості і дилетантства, вимагає залізної волі і найвищого професіоналізму. Тому в розшуку працюють люди, по-справжньому віддані своїй справі. Ваша оперативна служба постійно пов’язана з ризиком і самовідданістю. Ваша робота небезпечна і відповідальна, але безумовно необхідна простим громадянам, які можуть постраждати від дій злочинців.

Співробітник карного розшуку - одна з найбільш почесних і легендарних поліцейських професій. Це щоденна, повна небезпеки праця. Словом, це спосіб життя. 

У день свята хочеться побажати всім оперативним працівникам карного розшуку та ветеранам служби міцного здоров’я, успіхів і щастя, а Вашим сім’ям – терпіння і розуміння. Найголовніше – завжди залишайтеся вірними Присязі та своєму народу. Нехай вас ніколи не підводить оперативне чуття та кмітливість!

Спасибі вам за те, що ви кожен день виходите на службу, а також за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків та професіоналізм.

Прийміть щирі вітання з нагоди свята від голови районної ради Віри Мартюк, заступника голови Романа Гловацького, депутатського корпусу та апарату районної ради.« повернутися до списку новин