Хорольська районна рада

На озброєння Хорольських рятівників передано новенький пожений автомобіль-автоцистерну  АЦ-4-60 (530927) -515М

Переглядів: 424

Відповідно до статті 3 Конституції України - Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.

7 березня, попри насичений робочий графік, голова районної ради Віра Мартюк,  голова райдержадміністрації Лариса Звірко, депутат обласної ради Фахраддін Мухтаров та перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Абрамов завітали до Хорольського районного сектору ГУ ДСНС України у Полтавській області.

За сприяння та підтримки голови облдержадміністрації Валерія Головка, начальника ГУ ДСНС України у Полтавській області Володимира Салогуба, депутата обласної ради Фахраддіна Мухтарова на озброєння Хорольських рятівників передано новенький пожений автомобіль-автоцистерну  АЦ-4-60 (530927) -515М,

Даний транспортний засіб призначений для доставки на місце пожежі чи надзвичайної ситуації бойового розрахунку, засобів пожежогасіння та пожежно-технічного озброєння та додатково укомплектовано спеціальним обладнанням, таким як тепловізор, мотопомпа, компресор, медичні носилки та багато іншого. Максимальна швидкість спорядженого автомобіля – 85 кілометрів на годину.

Зважаючи на зношеність автопарку наших рятувальників та потребу у сучасній спецтехніці «ще вчора», важко переоцінити  надане сприяння у посиленні безпеки жителів Хорольщини.

 Оглянувши спецавтомобіль очільники переконалися в тому, що він надійно нестиме варту та забезпечуватиме безпеку жителів Хорольщини.« повернутися до списку новин