Хорольська районна рада

Підготовка спортсменів на новому ринзі

Переглядів: 485

13 січня у спортивному залі Хорольської гімназії, на нещодавно придбаному ринзі відбулося перше тренування молодих спортсменів, вихованців Олександра Кузьмича Савіна.

 Спочатку спортсмени здійснили загальну розминку, а потім по черзі, на ринзі почали відпрацьовувати спеціальні вправи у парі із тренером Олександром Кузьмичем.

 В той час, коли відбувались тренувальні двобої на ринзі, тренер пояснював іншим спортсменам які знаходились за канатами специфіку виконання тієї чи іншої вправи.  Відпрацювання вправ із тренером розпочав молодий, але вже відомий спортсмен - чемпіон Максим Крат.

 Олександр Кузьмич в ході відпрацювання вправ зробив спортсмену декілька слушних зауважень, що стосуються техніки їх виконання які атлет невідкладно врахував. Інші спортсмени, що знаходились за канатами, також взяли до уваги слова тренера і тренування продовжилось далі.

 Спостерігаючи за тренуванням під керівництвом Олександра Кузьмича, народжуються думки про необхідність більш активної підтримки розвитку фізичної культури і спорту серед молоді з боку держави та органів місцевого самоврядування.

 Нагадаємо, що ще в жовтні того року голова районної ради Віра Анатоліївна Мартюк відвідала Хорольську гімназію з нагоди спорудження нового рингу для занять вихованців тренера-викладача Олександра Кузьмича Савіна та проведення змагань європейського та світового рівня.

 Придбаний ринг відповідає стандартам згідно яких можна проводити змагання чемпіонату Європи та світу. Наявність рингу відповідних стандартів, дасть змогу спортсменам більш якісно проводити підготовку до змагань, але саме головне, що було метою його придбання це проведення змагань високого рівня на території Хорольського району.

 Проведення змагань високого рівня дасть новий поштовх для популяризації спорту серед молоді та залучить більшу кількість дітей до занять фізичною культурою та спортом.

 Під час зустрічі яка відбулася 28 квітня 2016 року, за ініціативи Віри Анатоліївни заступник голови районної ради Роман Миколайович Гловацький , тренер-викладач Олександр Кузимич Савін , юні спортсмени та їх батьки обговорили перспективи розвитку спорту на території Хорольського району, графік проведення змагань та проблемні питання організації тренувального процесу і змагань.

 Тоді Віра Анатоліївна запропонувала розглянути питання організації систематичного проведення змагань на території Хорольського району. З метою підтримки спорту, залучення максимальної кількості бажаючих займатись, заступник голови районної ради Роман Миколайович Гловацький запропонував Олександру Кузьмичу Савіну підготувати план заходів для підготовки атлетів.

 В наслідок проведеної роботи депутатським корпусом із районного бюджету були виділені кошти за які придбали ринг.

 Сподіваємось, що найближчим часом тренер – викладач Хорольської дитячої юнацької спортивної школи Олександр Кузьмич Савін із своїми вихованцями зможе показати, що вкладені в розвиток спорту кошти громади працюють на розвиток молоді, а відтак на користь громади« повернутися до списку новин