Хорольська районна рада
Хорольський район, Полтавська область

1 червня, з нагоди Міжнародного дня захисту дітей в районному центрі проведено урочисті заходи

Переглядів: 382

1 червня, з нагоди Міжнародного дня захисту дітей в районному центрі проведено урочисті заходи. Юні виконавці привітали своїх друзів та рідних творчими композиціями і запальними танцювальними номерами. Відбувся конкурс дитячого малюнка на асфальті, переможці та учасники якого отримали подарунки і відзнаки.
Голова районної ради Віра Мартюк, виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Сергій Абрамов, депутат обласної ради Фахраддін Мухтаров в урочистій промові привітали діточок та їх батьків і рідних зі святом та відзначили подяками опікунів і патронатного вихователя Лапко Любов іванівну, Манжос Ліну Володимирівну, Доценко Людмилу Георгіївну, Кузуб Наталію Михайлівну, Момота Анатолія Григоровича за особистий внесок у розвиток сімейних форм виховання та з нагоди свята.
Але і решта діток не лишилися без подарунків – з нагоди свята Фахраддін Алладінович подарував усім присутнім безкоштовні атракціони.
Посадовці завітали до дитячого відділення Хорольської ЦРЛ з подарунками маленьким поцієнтам та їх батькам. Окрема вдячність лікарям та медпрацівникам відділення, які завжди вірні даній клятві та обраному життевому шляху.
В районному краєзнавчому музеї сьогодні відкрита виставка робіт юних митців Хорольщини, яку Віра Анатоліївна відвідала разом з колегами.
Дорогі наші дітки, Вам щирі вітання з нагоди Міжнародного дня захисту дітей від депутатів районної ради, голови районної ради Віри Мартюк, заступника голови Романа Гловацького та виконавчого апарату ради. Бажаємо всім Вам батьківської любові та ласки, мудрих, люблячих свою справу, вчителів, вихователів та наставників на життєвому шляху.
Батькам хочемо побажати частіше обіймати і цілувати своїх діточок, та на схилі років в подяку мати піклування і турботу дітей та внуків.

« повернутися до списку новин