Хорольська районна рада

5 річниця трагічних подій Революції Гідності…

Переглядів: 243

20 лютого голова районної ради Віра Мартюк, голова райдержадміністрації Лариса Звірко, депутат обласної ради Фахраддін Мухтаров, перший заступник голови РДА Сергій Абрамов, заступник голови районної ради Роман Гловацький, міський, сільські голови, представники депутатського корпусу району, ветеранських організацій, посадовці місцевого самоврядування, держслужбовці, представники установ і організацій, учні та студенти, небайдужі громадяни Хорольщини прийняли участь у пам’ятному віче з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні, яке відбулося у районному центрі біля пам’ятника Т.Г. Шевченку.

5 років минуло з однієї найтрагічніших дат у сучасній історії України. Громадяни України з великої літери, відстояли, пожертвувавши своїм життям, європейський напрям розвитку та цінності для свого народу – свободу вибору, честь, гідність, відповідальність за себе та громаду, бажання жити за принципами демократії, верховенства права, поваги до особистості та людської гідності.

На жаль, не всі сприйняли такі вимоги українського народу. Російська Федерація, мешканці якої надають перевагу принципам тиранії та віроломства, розв’язали проти нас неоголошену, агресивну війну із безпрецедентним інформаційно-психологічним впливом на Україну та світ.

До Небесної Сотні доєдналися Небесні Батальйони та Бригади – Громадяни та Воїни які до останньої краплі крові боронили територіальну цілісність та незалежність України, продовживши справу Революції Гідності, вибороли безцінний час для країни щоб вона оговтатися від колапсу, спричиненого мародерством та безвідповідальністю минулих горе-управлінців.

За 5 років ми стали сильнішими, здатними дати відсіч ворогу та нанести критичних втрат. Завдяки ряду реформ вдалося стабілізувати макроекономічну ситуацію, що найближчим часом сприятиме зростанню добробуту громадян. Ряд реформ, до яких ми не були готові та не мали коштів, але вкрай необхідних, дають можливість поліпшити стан справ у найбільш важливих галузях.

Підписання угоди про Євроасоціацію, за яку боровся Євромайдан та запровадження безвізового режиму дають можливість українцям вільно подорожувати, навчатися, набувати досвіду в країнах Європи та не на слові а на ділі надають свободу вибору кожному.

В Конституції України закріплено курс на Євроінтергацію та вступ до НАТО.

Кожен громадянин може на практиці, а не через телебачення, порівняти результати розбудови країн Європи і Росії та зробити особистий цивілізаційний вибір.

Децентралізація надала можливість розвиватися невеликим громадам – Хорольщина яскравий приклад.

Попереду ще дуже багато роботи але цим ми і завдячуємо Героям Небесної Сотні, які відстояли право українців розвивати Україну за цивілізованими, європейськими цінностями.

Низький Вам уклін і пошана.

Вічна пам’ять полеглим Героям…« повернутися до списку новин