Хорольська районна рада

26 травня голова районної ради Віра Мартюк взяла участь в нараді, проведеною Хорольським районним сектором ГУ ДСНС України у Полтавській області.

Переглядів: 122

26 травня голова районної ради Віра Мартюк, голова райдержадміністрації Роман Гловацький та заступник голови райдержадміністрації Дмитро Кудря взяли участь в нараді, проведеною Хорольським районним сектором ГУ ДСНС України у Полтавській області. Мета наради - підвищення готовності органів управління та сил цивільного захисту до гасіння пожеж у природних екосистемах.

Під час наради було наголошено, що проблема виникнення пожеж на території Хорольського району в цьому році набула особливо глобальних масштабів, оскільки самовільні підпали, які регулярно виникають на території нашого району спричиняють негативний вплив на екосистеми та громади, що розташовані поблизу лісів.

Так, з початку 2020 року на території району зареєстровано 58 пожеж, з них 35 сталося в природних екосистемах Хорольського району (суха трава, очерет та чагарники) на загальній площі близько 150 га. Кількість пожеж в природних екосистемах району збільшилась в 3,5 рази від показників минулого року. Крім того, на території Хорольського району сталися 2 масштабні пожежі лісових масивів в селі Мусіївка та поблизу села Бовбасівка, в результаті яких завдано непоправної шкоди хвойним лісам на площі понад 3 га.

Під час наради сільськими головами було висловлено ряд пропозицій, щодо посилення протипожежної безпеки в районі.« повернутися до списку новин