Хорольська районна рада

27 березня під головуванням голови районної ради Віри Мартюк відбулося пленарне засідання 40 позачергової сесії Хорольської районної ради 7 скликання

Переглядів: 144

27 березня під головуванням голови районної ради Віри Мартюк відбулося пленарне засідання 40 позачергової сесії Хорольської районної ради 7 скликання. 27 депутатів із 34 прийняли участь у засіданні. Засідання проведено на прибудинковій території адміністративної будівлі районної ради.
У роботі сесії взяв участь голова районної державної адміністрації Роман Гловацький.
На засіданні було розглянуто 5 питань порядку денного.
Депутатами підтримано внесення доповнень до регламенту Хорольської районної ради 7 скликання, які оптимізують роботу в умовах карантину та оголошення надзвичайної ситуації.
Затверджено внесення змін до програми з інфекційного контролю в КНП ЦПМСД на 2020 – 2022 роки, внесення змін до комплексної програми розвитку та підтримки КНП ЦПМСД на 2018 – 2020 роки та порядок розподілу і використання коштів, передбачених у районному бюджеті на фінансову підтримку закладу.
Депутати районної ради, головний лікар КНП ЦПМСД Леонід Соболь та головний лікар КНП ЦРЛ Михайло Виноград відзначили вклад товаровиробників району у фінансову підтримку установ в цей складний час та окремо подякували депутатам районної ради Анатолію Пасюті, голові правління СВК «Перемога» та Андрію Пасюті, директору ДПДГ «9 січня» і депутату обласної ради Михайлу Міщенку, директору ПРАТ "Хорольський механічний завод".
Депутатами затверджено внесення змін до показників районного бюджету, що були попередньо опрацьовані на бюджетній комісії.
Разом з тим у депутатського корпусу районної ради викликає здивування ставлення депутатів та керівництва Новоаврамівської ОТГ щодо підтримки медичної галузі. Справа у тому, що медзаклади розташовані у Новоаврамівській громаді по цей час інтегровані у систему охорони здоров’я Хорольського району. Тому вибірковість керівництва щодо забезпечення засобами захисту того чи іншого медичного персоналу і пацієнтів не відповідає реальній ситуації. У випадку спалаху коронавірусу на території Новоаврамівської ОТГ, чи в іншій громаді району на локалізацію та ліквідацію надзвичайної ситуації будуть задіяні працівники медустанов і спеціальних служб без вибірковості хто в якій громаді працює або проживає.
Саме таке ставлення до утримання об’єктів спільної власності і лежить в основі бачення депутатів районної ради щодо необхідності утворення однієї громади в межах всього району.
Віра Анатоліївна та Роман Миколайович проінформували депутатський корпус про заходи, що вживаються щодо недопущення поширення корона вірусу, зокрема найближчим часом заплановано пошив спеціальних костюмів для медпрацівників і спеціальних служб, ведеться збір коштів від підприємців, населення для придбання необхідного обладнання мед закладам району.
Депутатами підтримано рішення про звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України про встановлення державного контролю за цінами на продукти харчування, медикаменти, медичне обладнання та товари першої необхідності.
Сесія пройшла в діловій, конструктивній атмосфері.« повернутися до списку новин