Хорольська районна рада

Запуск роботи Екобуса по всій території Полтавської області – це перший крок до нашої безпеки і чистого довкілля!!!

Переглядів: 119

Запуск роботи Екобуса по всій території Полтавської області – це перший крок до нашої безпеки і чистого довкілля!!!

17 червня заступник голови районної ради Юлія Бойко, заступник голови райдержадміністрації Дмитро Кудря та радник голови районної ради Любов Колісник з робочим візитом відвідали смт. Диканька, де відбувся семінар "Екобус для громад Полтавщини", який провів відділ інвестиційної діяльності та проектного менеджменту Полтавської обласної ради. На семінар також були запрошені представники органів місцевого самоврядування, громадські організації.

Під час семінару слухачі були ознайомлені про послуги екобуса для громад Полтавщини, який був придбаний минулого року і готовий розпочати виїзди в усі райони області. Юрій Радченко ( начальник відділу збуту ТОВ «Екологічні ініціативи») конструктивно розповів про утилізацію відпрацьованих батерейок. Олег Лисконіг ( менеджер з продажу ТОВ «Полекозахист») доповів про поводження з небезпечними відходами (люмінісцентні лампи та ртутні термометри), а експерт з екології Максим Макуха розповідав про кращі практики в сфері поводження з небезпечними побутовими відходами.

З придбанням екобуса жителі нашого району матимуть можливість здавати використані батарейки, люмінісцентні лампи та ртутні термометри до екобуса, який курсуватиме в межах області і збиратиме небезпечні відходи безкоштовно.

Дякуємо Полтавська обласна рада за можливість жити в чистому довкіллі.« повернутися до списку новин