Хорольська районна рада

3 березня, в кімнаті депутата, проведено засідання постійної комісії районної ради з питань соціально - економічного розвитку району, екології та врегулювання земельних відносин під головуванням голови комісії Юлії Бойко

Переглядів: 93

3 березня, в кімнаті депутата, проведено засідання постійної комісії районної ради з питань соціально - економічного розвитку району, екології та врегулювання земельних відносин під головуванням голови комісії Юлії Бойко.
Участь у засіданні взяли голова районної ради Віра Мартюк, голова районної державної адміністрації Роман Гловацький, кореспондент районної газети «Вісті Хорольщини» Віктор Ємець.
На порядок денний винесено наступні питання:
1. Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Хорольського району за 2019 рік.
2. Про внесення змін до районної Програми здешевлення кредитів на енергозберігаючі заходи для населення на 2018 – 2020 роки.
3. Про ефективність використання, збереження, відтворення лісового фонду на території району та проблеми, що виникають у ході реалізації цих питань.
4. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Куторжиха Хорольського району Полтавської області.
Також комісією розглянуто звернення щодо збереження мисливської галузі України та щодо продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення в Україні.
За результатами роботи комісією звіти взято до відома та погоджено винесення розгляду змін та звернень на сесії районної ради.« повернутися до списку новин