Хорольська районна рада

16 червня голова районної ради Віра Мартюк взяла участь в нараді стосовно розширення спектру послуг КУ «Інклюзивно-ресурсний центр»

Переглядів: 112

16 червня голова районної ради Віра Мартюк взяла участь в нараді стосовно розширення спектру послуг КУ «Інклюзивно-ресурсний центр», яку провів голова райдержадміністрації Роман Гловацький. На нараду були запрошені заступник голови РДА Дмитро Кудря, головний лікар КНП "Хорольський районний центр ПМСД" Леонід Соболь, начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Ірина Потерайло, директор КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Ірина Копайгора та районний лікар-травматолог Роман Донець.

Роман Донець (завідувач травматологічного відділення ) доповів, що понад 180 дітей потребують проведення лікувальної фізкультури у зв'язку з порушенням опорно-рухового апарату та близько 100 дітей мають аналогічну потребу після отриманих травм. На даний момент батьки цієї категорії діток звертаються за допомогою до фахівців в Полтаву, Лубни, Миргород, сплачуючи при цьому дороговартісні процедури.

Проте, на сьогодні Хорольський інклюзивно-ресурсний центр вийшов на можливості надавати корекційно-розвиткові послуги для діток з порушенням опорно-рухового апарату. В установі працює вчитель з лікувальної фізкультури.

Найближчим часом в Хорольському інклюзивно-ресурсному центрівідбудеться оновлення матеріальної бази. Завдяки реалізації проєкту «Облаштування кабінету реабілітації та ігрового майданчика», що отримав перемогу в обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад Полтавської області, буде встановлено комплект спеціалізованого обладнання для проведення вправ лікувально-профілактичної фізичної культури.

В ході наради було узгоджено організаційні питання щодо проведення занять та формування відповідних груп дітей. Для отримання дитиною відповідних корекційних послуг батькам необхідно надати письмову заяву на ім'я директора Хорольського інклюзивно-ресурсного центру.« повернутися до списку новин