Хорольська районна рада

Проєктом Перспективного плану формування територій області передбачено створення на території Хорольського району однієї Хорольської об’єднаної громади із включенням до неї всіх населених пунктів району

Переглядів: 99

Проєктом Перспективного плану формування територій області передбачено створення на території Хорольського району однієї Хорольської об’єднаної громади із включенням до неї всіх населених пунктів району.
Дякуємо за врахування бачення депутатів районної ради при прийнятті цього історичного рішення. Адже в такому форматі подальшого розвитку всі жителі району, без виключення, проживатимуть у фінансово, організаційно спроможній громаді із розвинутою матеріальною базою. Громада буде забезпечена ресурсами і фахівцями для реального наближення соціальних послуг до людей, що і є головною метою Децентралізації.
На наше переконання недопустимим є розділення людей і свідоме пониження можливостей, якщо не руйнування соціальної інфраструктури для майже 7 тисяч жителів району. Чим би це загрожувало для даних мешканців – складно навіть уявити.
Ми зробили все від нас залежне, щоб жителі Хорольського району отримали максимальні переваги від впровадження Децентралізації. Наголошуємо – саме жителі Хорольського району, а не ряд посадовців.
Сподіваємося, що даний формат Хорольської громади буде затверджено в остаточному варіанті, попри шалений тиск і спротив від зацікавлених сторін.
Висловлюємо щиру подяку посадовцям Хорольщини, які прийняли і відстояли державницьку позицію при визначенні майбутнього для наступних поколінь хорольців.
Окремо дякуємо народному депутату Анастасії Ляшенко, депутатам обласної ради Михайлу Міщенку, Фахраддіну Мухтарову, Ігорю Сірику, керівництву Хорольської районної державної адміністрації.« повернутися до списку новин