Хорольська районна рада

12 вересня проведено засідання постійної комісії районної ради з питань соціально - економічного розвитку району, екології та врегулювання земельних відносин під головуванням голови комісії Юлії Бойко

Переглядів: 166

12 вересня, в другій половині дня, проведено засідання постійної комісії районної ради з питань соціально - економічного розвитку району, екології та врегулювання земельних відносин під головуванням голови комісії Юлії Бойко.
Участь у засіданні взяли голова районної ради Віра Мартюк, голова районної державної адміністрації Лариса Звірко, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Абрамов, кореспондент районної газети «Вісті Хорольщини» Марина Гринь.
На порядок денний винесено наступні питання:
1.Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Хорольського району за І півріччя 2019 року.
2.Про підсумки жнив та заготівлю кормів у сільськогосподарських підприємствах району.
3.Про внесення змін до Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Хорольського району за пріоритетними напрямками на період до 2020 року.
4. Про Програму фітосанітарних заходів по ліквідації регульованих шкідливих організмів на території Хорольського району на 2019 – 2023 роки.
За результатами роботи комісії звіти про виконання зазначених програм взято до відома та погоджено винесення змін та проектів програм на розгляд сесії районної ради.« повернутися до списку новин