Хорольська районна рада

Шановні жителі Хорольщини!

Переглядів: 116

Сьогодні ми продовжимо розгляд такого важливого питання, як соціальний захист населення, а саме фінансове забезпечення територіального центру соціального обслуговування РДА.
Територіальний центр надає кваліфіковану допомогу: громадянам похилого віку, інвалідам , хворим (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці), які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги, визнані такими в порядку, затвердженому МОЗ України.
Центр надає такі послуги, як «соціальне таксі», послуги психолога, допомога у веденні домашнього господарства, закупівлю та доставку продуктів харчування, ліків та інших товарів, допомога у приготуванні їжі, допомога у прибиранні житла, в оформленні документів, внесення платежів, в обробітку присадибної земельної ділянки для сільської місцевості, в організації взаємодії з іншими фахівцями та службами. Також надаються послуги перукаря, швачки, ремонту взуття, в зимовий період розпилювання дров, розчистки снігу, піднесення води. Функціонує відділення денного перебування. Здійснюються виїзди мульдисципланірних команд із фахівців різного спрямування команд у населені пункти.
Терцентр утримується за рахунок коштів районного бюджету. ОТГ району надають субвенції на оплату праці працівників, що працюють на їх території, але являються співробітниками територіального центру соціального обслуговування Хорольської РДА.
Протягом 2019 року на діяльність центру з районного бюджету було виділено понад 7,8 мільйонів гривень.
7,3 мільйона гривень становлять заробітні плати з нарахуваннями. Також 3 ОТГ району на оплату праці працівників спрямували понад 1,5 мільйона гривень.
Майже 210 тисяч гривень з районного бюджету було спрямовано на оплату комунальних послуг та енергоносіїв.
На понад 230 тисяч гривень було придбано обладнання, інвентар. На ці цілі також виділено майже 25 тисяч гривень з бюджетів тергромад. За дані кошти придбано мотоблок, комплекти спецодягу для працівників, транспорт, інвентар, обладнання.
Понад 37 тисяч гривень з районного бюджету спрямовано на придбання предметів довгострокового користування. Також на ці цілі спрямовано 200 тисяч гривень з державного бюджету.
В цілому на утримання територіального центру в 2019 році виділено майже 9,7 мільйонів гривень.
Сподіваємося що така командна робота депутатів обласної, районної, місцевих рад і виконавчої влади району на благо жителів Хорольщини продовжиться надалі.« повернутися до списку новин