Хорольська районна рада

19 ЧЕРВНЯ – ДЕНЬ ФЕРМЕРА!

Переглядів: 144

19 ЧЕРВНЯ – ДЕНЬ ФЕРМЕРА!

З часу проголошення незалежності України було започатковане фермерське господарювання як прогресивна форма підприємницької діяльності громадян у галузі сільського господарства України.

Фермерський тип господарювання – це особливий вид підприємницької діяльності на селі, на основі праці родини за традиційним українським сільським укладом. Відзначення Дня фермера – важлива подія внутрішнього життя країни.

Депутатський корпус Хорольської районної ради широко представлений фермерами: Юрій Володимирович Барило, Олександр Вячеславович Кучер, Іван Володимирович Метлушенко, Микола Михайлович Москалець, Сергій Григорович Семенюта.

Ваш трудовий подвиг, служіння землі та найблагороднішій професії - хлібороба й годувальника залишаються взірцем для багатьох.

Депутатський корпус, голова районної ради Віра Мартюк, заступник голови Юлія Бойко та виконавчий апарат районної ради  щиро вітають з професійним святом – Днем фермера. Хай обходять Вас стороною природні стихії, а Ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті та благополуччі.« повернутися до списку новин