Хорольська районна рада
Хорольський район, Полтавська область

Голова районної ради Віра Мартюк, голова райдержадміністрації Роман Гловацький та начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Ірина Потерайло 14 лютого відвідали комунальну установу «Інклюзивно-ресурсний центр»

Переглядів: 101

Голова районної ради Віра Мартюк, голова райдержадміністрації Роман Гловацький та начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Ірина Потерайло 14 лютого відвідали комунальну установу «Інклюзивно-ресурсний центр».

Посадовці, на запрошення директора закладу Ірини Копайгори оглянули приміщення, де нещодавно завершено виконання ремонтних робіт. Матеріальна база постійно оновлюється. Нещодавно за результатами конкурсу посилено кадровий потенціал центру вчителем-логопедом та вчителем лікувальної фізкультури.

В центрі постійно проводяться заняття з вихованцями, що дає можливість діткам з обмеженими можливостями отримати якісні освітні та соціальні послуги. Спеціалізований автомобіль на завершальній стадії підготовки та найближчим часом фахівці ІРЦ будуть надавати послуги діткам з виїздом до них.

За результатами візиту посадовці подякували Ірині Борисівні та колективу центру за високу професійність та складну, самовіддану працю.

« повернутися до списку новин