Хорольська районна рада

Голова районної ради Віра Мартюк, голова райдержадміністрації Роман Гловацький та начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Ірина Потерайло 14 лютого відвідали комунальну установу «Інклюзивно-ресурсний центр»

Переглядів: 126

Голова районної ради Віра Мартюк, голова райдержадміністрації Роман Гловацький та начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Ірина Потерайло 14 лютого відвідали комунальну установу «Інклюзивно-ресурсний центр».

Посадовці, на запрошення директора закладу Ірини Копайгори оглянули приміщення, де нещодавно завершено виконання ремонтних робіт. Матеріальна база постійно оновлюється. Нещодавно за результатами конкурсу посилено кадровий потенціал центру вчителем-логопедом та вчителем лікувальної фізкультури.

В центрі постійно проводяться заняття з вихованцями, що дає можливість діткам з обмеженими можливостями отримати якісні освітні та соціальні послуги. Спеціалізований автомобіль на завершальній стадії підготовки та найближчим часом фахівці ІРЦ будуть надавати послуги діткам з виїздом до них.

За результатами візиту посадовці подякували Ірині Борисівні та колективу центру за високу професійність та складну, самовіддану працю.« повернутися до списку новин