Хорольська районна рада

Шановні працівники аварійно-рятувальних служб та пожежної охорони, прийміть вітання з професійним святом – Днем рятівника

Переглядів: 156

Шановні працівники аварійно-рятувальних служб та пожежної охорони, прийміть вітання з професійним святом – Днем рятівника.
Рятівники – це відважні, сміливі та рішучі професіонали, робота яких пов'язана з власним ризиком і порятунком життя інших людей. Ви першими приходите на допомогу, коли виникають надзвичайні ситуації, першими вступаєте у боротьбу зі стихією, сміливо дивитеся небезпеці у очі при гасінні пожеж, ліквідації аварій, рятуєте потопаючих, допомагаєте при різноманітних екстремальних ситуаціях. Від вашого професіоналізму та оперативності залежить життя людей та збереження майна. Своєю щоденною героїчною працею ви робите світ кращим.
Бажаємо вам завжди виходити переможцями у боротьбі з лихом, мати належне технічне оснащення та матеріальне забезпечення і побільше спокійних чергувань. Нехай доля вам щедро посилає міцне здоров’я, родинний затишок, достаток, мир і злагоду та ніколи не зраджує удача.
З повагою депутатський корпус, голова районної ради Віра Мартюк, заступник голови Роман Гловацький та виконавчий апарат районної ради.« повернутися до списку новин