Хорольська районна рада

16 вересня голова районної ради Віра Мартюк взяла участь у звітно-виборчих зборах первинної організації ветеранів державної служби

Переглядів: 173

16 вересня голова районної ради Віра Мартюк взяла участь у звітно-виборчих зборах первинної організації ветеранів державної служби.
Віра Анатоліївна проінформувала учасників зборів про результати спільної роботи районної ради та райдержадміністрації, спрямованої на соціально-економічний розвиток Хорольщини.
За попередні роки вдалося зробити значні кроки вперед у галузях охорони здоров’я, освіти, культури, соціального захисту населення. Завдяки фінансовій спроможності Хорольського району реалізовано ряд проектів, проведено значний перелік ремонтних робіт, придбано обладнання для установ і організацій освіти, медицини, охорони здоров’я. Працівники бюджетної сфери, окрім оплати праці з державного бюджету, отримують додаткове фінансування з районного бюджету. Депутатами районної ради приділено увагу та надано підтримку щодо фінансового забезпечення райдержадміністрації для виконання нею делегованих повноважень. Не остається осторонь і підтримка діяльності ветеранських організацій та підтримка діяльності громадських організацій в цілому.
Попереду на Хорольщину чекає адміністративна реформа, яка має на меті підвищення фінансової спроможності громади та покращення умов для її жителів.
Учасниками звітно-виборчих зборів інформацію взято до відома.
За результатами роботи зборів обрано голову первинної організації ветеранів РДА – Анатолія Метана та сформовано керівний склад і ряд комісій первинної організації.« повернутися до списку новин