Хорольська районна рада

18 грудня голова районної ради Віра Мартюк, головний лікар КНП «Хорольський РЦПМСД» Леонід Соболь, головний лікар КНП «Хорольська ЦРЛ» Михайло Виноград та начальник фінансового управління РДА Вікторія Похилько взяли участь у фаховій майстерні «Теорія

Переглядів: 164

18 грудня голова районної ради Віра Мартюк, головний лікар КНП «Хорольський РЦПМСД» Леонід Соболь, головний лікар КНП «Хорольська ЦРЛ» Михайло Виноград та начальник фінансового управління РДА Вікторія Похилько взяли участь у фаховій майстерні «Теорія і практика бізнес-планування медичних закладів», що впроваджується Українською асоціацією районних і обласних рад спільно з асоціацією міст України в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» («Пульс»).
Наслідком впровадження медичної реформи мають стати доступні і якісні медичні послуги для людей. Медичні заклади відповідно мають працювати максимально ефективно. Наразі для багатьох відкритим питанням є те, чому комерційні медичні установи можуть надавати якісні медичні послуги і заробляти на цьому, а державні і комунальні часто відстають у цьому плані?
Для ефективного функціонування медзакладів потрібно вміти налаштовувати в них бізнес-процеси. Модератор фахової майстерні Костянтин Надутий відзначив, що ті керівники громад і медзакладів, які навчаться ефективному бізнес-плануванню, зможуть залучити дорогоцінні ресурси не лише для нормального функціонування, але й для розвитку закладу. Адже суть реформи полягає в тому, щоб лікувальні установи переконали пацієнта отримувати послуги саме у вашій установі, а споживач завжди обиратиме того лікаря чи медзаклад, де він отримає доступні і якісні послуги.
Під час майстерні її учасники вчилися на практиці формувати бізнес-плани та дискутували з приводу можливих моделей роботи медичних закладів.
Разом з тим варто відзначити, що депутатський корпус районної ради з розумінням ставиться до складнощів, які спіткають медичні заклади району при перехідному періоді на шляху реформування, постійно надає підтримку і тримає на контролі проблемні питання.
За 2019 рік фінансова підтримка Хорольської ЦРЛ з обласного, районного і сільських бюджетів становить понад 9 мільйонів гривень. З них кошти районного бюджету становлять 6 мільйонів 845 тисяч гривень. На заробітну плату працівникам закладу спрямовано 3 мільйони 100 тисяч гривень.« повернутися до списку новин