Хорольська районна рада

З нагоди Міжнародного дня прав жінок та миру 7 березня у районному будинку культури відбувся святковий концерт

Переглядів: 372

З нагоди Міжнародного дня прав жінок та миру 7 березня у районному будинку культури відбувся святковий концерт на який завітали голова районної ради Віра Мартюк та голова райдержадміністрації Лариса Звірко.

До присутніх у залі жінок з вітальною промовою звернулися депутат обласної ради Фахраддін Мухтаров, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Абрамов та міський голова Сергій Волошин.

За досягнення та успіхи у професійній діяльності, багаторічну сумлінну працю, з нагоди свята Жінок та Весни ряд представниць прекрасної статі нагороджено подяками Комітету з питань соціальної політики, зайнятості населення та пенсійного забезпечення Верховної ради України, Почесними грамотами обласної державної адміністрації, Грамотами обласної ради, Почесними грамотами, Грамотами, Подяками районної державної адміністрації та районної ради.

Грищенко Людмилі Григорівні та Хащівській Світлані Віталіївні Указом президента України присвоєно почесне звання «Мати – героїня».

По закінченню урочистої церемонії нагородження прекрасних на неймовірних жінок Хорольщини святковим концертом привітали творчі колективи будинку кульутри.« повернутися до списку новин