Хорольська районна рада

Громада Хорольщини, як і вся незалежна Україна 15 лютого офіційно вшановує День пам'яті загиблих воїнів-інтернаціоналістів та День виводу військ з Афганістану

Переглядів: 90

Громада Хорольщини, як і вся незалежна Україна 15 лютого офіційно вшановує День пам'яті загиблих воїнів-інтернаціоналістів та День виводу військ з Афганістану.

Ветерани війни в Афганістані, інших збройних конфліктів, голова районної ради Віра Мартюк, голова райдержадміністрації Роман Гловацький, представники депутатського корпусу районної ради, службовці органів самоврядування, держслужбовці, представники установ і організації району в переддень пам’ятного дня прийняли участь у покладанні квітів до пам’ятника воїнів – інтернаціоналістів.

Учасники бойових дій на території інших держав стійко переносили тяготи військової служби, виявили особисту мужність і стійкість. З перших днів антитерористичної операції на сході України воїни-інтернаціоналісти стали на захист України, надавали волонтерську допомогу, тренували непідготовлених добровольців та новобранців українського війська. Зокрема, Хорольська районна організація Української спілки ветеранів Афганістану на чолі з Ігорем Свириденком на Григорієм Рештою від початку проведення АТО надавала волонтерську допомогу. Учасники організації надавали матеріальну допомогу, збирали кошти, продукти харчування та неодноразово особисто доставляли вкрай необхідні війську речі і продукти в район ведення бойових дій.

На жаль є і воїни-афганці, які повернувшись живими з війни на чужій землі, загинули в бою, обороняючи рідну Україну.

Учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання пам’ять про воїнів-інтернаціоналістів, які загинули, виконуючи військовий обов’язок.« повернутися до списку новин