Хорольська районна рада
Хорольський район, Полтавська область

02 вересня проведено спільне засідання постійної комісії районної ради з питань бюджетно-фінансової діяльності та управління майном та комісії з гуманітарних питань, молодіжної політики та соціально-трудових відносин під головуванням голови комісії Л

Переглядів: 76

02 вересня проведено спільне засідання постійної комісії районної ради з питань бюджетно-фінансової діяльності та управління майном та комісії з гуманітарних питань, молодіжної політики та соціально-трудових відносин під головуванням голови комісії Леоніда Соболя. Участь в засіданні взяли голова районної ради Віра Мартюк, заступник голови районної ради Юлія Бойко, голова районної державної адміністрації Роман Гловацький, його заступник Дмитро Кудря, керівники структурних підрозділів РДА та керівники районних органів виконавчої влади.

На порядок денний в цілому винесено 19 питань:

1.Про виконання умов контракту керівником Хорольської централізованої бібліотечної системи.

2.Про виконання умов контракту директором Хорольського районного краєзнавчого музею.

3.Про хід виконання Програми розвитку культури і туризму у Хорольському районі на 2016-2020 роки.

4.Про роботу структурного підрозділу територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) районної державної адміністрації в с. Бригадирівка.

5.Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Хорольського району на 2017 - 2020 роки.

6.Про внесення змін до Комплексної програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства «Хорольська центральна районна лікарня» Хорольської районної ради Полтавської області на 2019-2021роки та Порядку розподілу і використання коштів, передбачених в районному бюджеті на фінансову підтримку комунального підприємства «Хорольська центральна районна лікарня» Хорольської районної ради в Полтавській області.

7.Про внесення змін до програми розвитку архівної справи у Хорольському районі на 2020-2022 роки.

8. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Хорольського району на 2016-2020 роки.

9.Про визначення Вишняківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Хорольської районної ради Полтавської області опорним закладом освіти, перейменування його в опорний заклад «Вишняківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Хорольської районної ради Полтавської області».

10. Про реорганізацію Трубайцівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Хорольської районної ради Полтавської області та створення філії «Трубайцівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів» опорного закладу «Вишняківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Хорольської районної ради Полтавської області».

11.Про створення комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників».

12.Про внесення змін до штатного розпису Хорольської районної дитячо - юнацької спортивної школи.

13.Про затвердження планового контингенту учнів Хорольського початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу (дитячої музичної школи) на 2020 -2021 навчальний рік.

14.Про передачу у комунальну власність Штомпелівської сільської ради службової квартири.

15.Про передачу у комунальну власність Трубайцівської сільської ради нерухомого майна.

16.Про передачу у комунальну власність сільських рад, ОТГ майна комунального некомерційного підприємства «Хорольський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Хорольської районної ради Полтавської області, що перебуває у спільній власності територіальних громад Хорольського району.

17.Про проєкт «Модернізація музейного простору Хорольського районного краєзнавчого музею в м.Хоролі по вул.Небесної Сотні 98/4».

18.Про внесення змін до показників районного бюджету на 2020 рік.

19. Про нагородження Почесною Грамотою Полтавської обласної ради Міщенка М.І.

За результатами роботи комісії рекомендовано розгляд винесених питань на сесію районної ради.

« повернутися до списку новин