Хорольська районна рада

13 лютого голова районної ради Віра Мартюк провела виїздний прийом громадян у Вишневій сільській раді

Переглядів: 91

13 лютого голова районної ради Віра Мартюк провела виїздний прийом громадян у Вишневій сільській раді. Участь в роботі взяв депутат районної ради Олександр Хрипко.

Віра Анатоліївна проінформувала жителів сільської ради про результати роботи районної влади за 2019 рік. Протягом року вдалося значно покращити матеріально-технічну базу Хорольської ЦРЛ. Нині лікарня в переліку опорних лікувальних закладів Полтавської області. Вдалося провести ремонтні роботи в ряді навчальних закладів району, в тому числі у Вишневому НВК. Завдяки злагодженій роботі районної і сільських рад району вдалося забезпечити інсуліном всіх пацієнтів із сільської місцевості. Приділено значну увагу соціальній сфері.

З присутніми на зібранні мешканцями громади було обговорено питання, що їх найбільше турбують. Зокрема, подальше покращення послуг, що надаються закладами охорони здоров’я, впровадження реформи децентралізації, сфера житлово-комунальних послуг, надання соціальної допомоги окремим категоріям громадян.« повернутися до списку новин