Хорольська районна рада
Хорольський район, Полтавська область

Дорогі земляки! Прийміть найсердечніші вітання з 75-річницею закінчення Другої світової війни!

Переглядів: 59

Дорогі земляки! Прийміть найсердечніші вітання з 75-річницею закінчення Другої світової війни!

02.09.1945 року - Офіційна і загальновизнана дата завершення Другої світової війни.

75 років відокремлює нас від закінчення цієї самої кровопролитної і великомасштабної війни. Але ніколи не будуть забуті відвага і героїзм наших солдатів, що врятували світ від фашизму. Цей день назавжди залишиться в пам'яті українців як символ доблесті, безприкладного подвигу і мужності наших батьків і дідів, що йшли на смерть в ім'я життя подальших поколінь.

Сьогодні як ніколи поважно донести правду про Другу світову війну, її підсумки і вклад українського народу в розгром фашизму.

Ми схиляємо голови перед тими, хто віддав своє життя в ім'я свободи і незалежності Батьківщини. Подвиг солдатів Другий світовий завжди служитиме для нас, для нашої молоді яскравим прикладом відваги, стійкості і духовно-етичної величі. Ветерани другої світової війни - покоління переможців, вони відстояли світ в нашій країні, а потім довгі роки піднімали її з руїн, давали нам майбутнє. Ми повинні зробити все для того, щоб життя наших ветеранів було наповнене затишком і комфортом. Саме тому програму підтримки ветеранів районна влада відносить до пріоритетних. Наш борг, наш обов'язок – зробити все можливе, щоб їх життя було спокійним і радісним, щоб вони завжди були оточені турботою і увагою. Дай Бог всім ветеранам міцного здоров'я, фортеці духу і довгих років життя, а молодому поколінню бажаю бути гідними наших ветеранів.

Світла пам'ять тим, хто віддав життя за перемогу над фашизмом! З великим святом! Мира всім, щастя і благополуччя!

З повагою голова районної ради Віра Мартюк, заступник голови районної ради Юлія Бойко, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради.

« повернутися до списку новин