Хорольська районна рада

Шановні жителі Хорольщини!

Переглядів: 88

Ми продовжуємо серію публікацій про результати роботи за кожним напрямом діяльності. Сьогодні ми розглянемо стан фінансування інклюзивного-ресурсного центру у 2019 році.

Завдяки командній роботі депутатів обласної, районної рад та виконавчої влади району протягом року сформовано потужну матеріальну базу для установи.

З районного бюджету на потреби ІРЦ у 2019 році було виділено понад 1,6 мільйона гривень.

З них на заробітну плату з нарахуваннями понад 13 тисяч гривень. Більше 10 тисяч гривень з районного бюджету було спрямовано на оплату енергоносіїв та комунальних послуг.

Оплата послуг склала понад 338 тисяч гривень. За ці кошти в тому числі проведено ремонти кімнат, облаштування пандусу, ремонт та облаштування санвузлів.

Для потреб інклюзивно-ресурсного центру за рахунок районного бюджету було придбано обладнання, матеріали та інвентар на суму понад 189 тисяч гривень.

Також профінансовано видатки на відрядження, поточні видатки та реалізацію певних програм на суму понад 73 тисячі гривень.

Для потреб центру придбано спеціалізований автомобіль вартістю понад 1,7 мільйона гривень. Придбання здійснено за рахунок співфінансування з районного та обласного бюджетів 986,0 та 770,0 тисяч гривень відповідно.

В цілому на утримання центру з обласного бюджету передано субвенцію районному в сумі понад 1,2 мільйона гривень.

Окрім співфінансування придбання автомобіля, кошти в сумі понад 438 тисяч гривень спрямовано на заробітну плату з нарахуваннями.

Семенівська ОТГ передала субвенцію на потреб ІРЦ в сумі 2,8 тисяч гривень.

В цілому за рахунок коштів місцевих бюджетів усіх рівнів у 2019 році виділено понад 2,8 мільйона гривень на потреби центру.

Маємо надію, що і в цьому році знайдемо взаєморозуміння і підтримку усіх гілок влади з метою подальшого покращення освітніх послуг.« повернутися до списку новин