Хорольська районна рада

11 листопада голова районної ради Віра Мартюк взяла участь у щотижневій нараді, яку провів виконувач обов’язків голови районної державної адміністрації Сергій Абрамов

Переглядів: 139

11 листопада голова районної ради Віра Мартюк взяла участь у щотижневій нараді, яку провів виконувач обов’язків голови районної державної адміністрації Сергій Абрамов.
На нараду були запрошені керівники апарату, управлінь та відділів РДА, керівники районних органів виконавчої влади та представники районних засобів масової інформації.
До повістки денної були включені наступні питання:
1. Про організацію підвезення учнів та педагогічних працівників сільської місцевості, які потребують підвезення до місць навчання і додому у 2019 – 2020 навчальному році.
2. Звіт начальника відділу кульутри і туризму райдержадміністрації, начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації про роботу із зверненнями громадян у відповідності до Укразу президента України від 07.02.2008 №109/2008 станом на 05.11.2019 року.
3. Про стан донорської служби у Хорольському районі на 2019 рік.
4. Про рейтинг соціально-економічного розвитку Хорольського району.
5. Про надзвичайні ситуації та небезпечні події, які відбулися на території району в період з 04 по 10 листопада 2019 року.

За результатами розгляду питань дані відповідні доручення та рекомендації відповідальним виконавцям.« повернутися до списку новин