Хорольська районна рада

15 червня поблизу озера Голубиха відбувся ХІІІ регіональний фестиваль народної творчості "Барви Хорольщини"

Переглядів: 255

Учасники ХІІІ регіонального фестивалю народної творчості «Барви Хорольщини», який відбувся 15 червня поблизу озера Голубиха, вразили відвідувачів насиченою і різноманітною пісенною та танцювальною фольклорною програмою. В заході взяли участь творчі колективи і митці народного мистецтва Хорольщини та сусідніх районів. 
З вітальним словом до учасників і відвідувачів фестивалю звернулися голова районної ради Віра Мартюк, голова райдержадміністрації Лариса Звірко та депутат обласної ради Фахраддін Мухтаров, який виступив основним меценатом заходу.
Вироби народних умільців, демонстрація українського костюма « Наталка – Полтавка», виставка робіт центру дитячої та юнацької творчості, майстер – класи, атракціони, широка концертна програма доповнилися спортивними змаганнями «Богатирські ігри».
Заслужена артистка України Наталія Май, Олеся і Станіслава Май та шоу-балет «Флеш» своєю концертною програмою подарували незабутні враження відвідувачам фестивалю.
Дякуємо за організацію фестивалю народної творчості «Барви Хорольщини» Відділу культури і туризму РДА, Вишняківській сільській раді та вітаємо Всіх з наступаючим світом Святої Трійці.« повернутися до списку новин