Хорольська районна рада

2 листопада заступник голови районної ради Роман Гловацький взяв участь в засіданні загальних зборів АОСББ «Ініціатива»

Переглядів: 191

2 листопада заступник голови районної ради Роман Гловацький взяв участь в засіданні загальних зборів АОСББ «Ініціатива», що відбулися в залі засідань районної ради під головуванням Руслана Левіна.
Регіональний представник Фонду енергоефективності Володимир Колієнко проінформував голів та представників ОСББ, присутніх посадовців про запуск роботи Фонду в рамках програми «Енергодім» з початку вересня місяця поточного року. Дана програма працює паралельно з програмою «Теплі кредити», але дозволяє більш системно вирішувати питання модернізації житлового фонду і суттєво зменшити витрати жителів на оплату комунальних послуг.
Загалом ОСББ Хорольщини вдалося залучити понад 600 тисяч гривень за програмами Держенергоефективності для термомодернізації житлового фонду.
Заступник начальника управління соціального захисту РДА Тетяна Тищенко проінформувала присутніх про нововведення при наданні субсидій на сплату житлово-комунальних послуг. Монетизація надає можливість вільно розпоряджатися коштами, наданими державою для сплати комунальних послуг, заощаджувати при їх сплаті та заохочує до активної участі в енергомодернізації ОСББ та приватних домоволодінь.
Дуже гостро для мешканців багатоквартирних будинків стоїть проблема щодо розмежування комунальних мереж з містом та комунальним підприємством і якісного надання послуг їх постачальником.
Роман Миколайович відзначив послідовність і успішність роботи голови АОСББ «Ініціатива» Руслана Левіна щодо залучення коштів для модернізації будівель. Питання по підтримці становлення і розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків Хорольщини, посиленню їх матеріально-технічної бази будуть опрацювані з регіональним представником Фонду держенергоефективності в рамках підтримки програми «Енергодім». З врахуванням експертних рекомендацій та у співпраці з АОСББ будуть визначені перспективні напрями співпраці.« повернутися до списку новин