Хорольська районна рада

29 листопада під головуванням голови районної ради Віри Мартюк відбулося пленарне засідання 36 сесії Хорольської районної ради 7 скликання

Переглядів: 158

29 листопада під головуванням голови районної ради Віри Мартюк відбулося пленарне засідання 36 сесії Хорольської районної ради 7 скликання.
У роботі сесії взяли участь виконувач обов’язків голови районної державної адміністрації Сергій Абрамов, керівники установ та організацій району, представники ЗМІ.
Перед початком сесійної роботи очільники району вручили Грамоти обласної ради Сергію Реві, депутату районної ради, Людмилі Керекелиці, директору ПП «Хорольська мехпекарня», Олександру Новаковському, завідувачу районного сектором УДМСУ та Подяки обласної ради Галині Деревені і Михайлу Данилюку, ветеранам органів місцевого самоврядування.
Голова районної ради Віра Мартюк прозвітувала депутатам про роботу за звітний період.
Начальник Хорольського відділу поліції Валентин Козаченко у своєму звіті повідомив про стан боротьби із злочинністю та охорони громадського порядку в районі.
Третім питанням було затвердження програми «Забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий діабет жителів Хорольського району на 2019 – 2021 роки». Оскільки на актуальність даної проблеми на засіданні сесії звернули увагу депутати районної ради, представники громадськості і колеги з органів самоврядування Хорольщини, депутатський корпус своїм рішенням затвердив дану програму.
Також депутатами розглянуто та затверджено внесення змін до районних програм, питання майнового, фінансового характеру, план роботи ради на 2020 рік. Дані питання були попередньо опрацьовані на засіданні президії та депутатських комісій.
Депутати провели обговорення питання щодо надання згоди на прийняття у спільну власність громад району нерухомого майна за адресою м. Хорол, вул. Незалежності, 21/а. За результатами обговорення рішення про згоду затверджено.
Прийнято рішення щодо звернення депутатів Хорольської районної ради до Міністерства розвитку територій і громад України, голови Полтавської облдержадміністрації щодо перегляду моделі адміністративно – територіального устрою базового рівня Полтавської області в частині створення в межах громад району на наявній соціальній інфраструктурі і установах району однієї об’єднаної громади з центром у місті Хорол.
Сесія районної ради пройшла в діловій, конструктивній атмосфері.« повернутися до списку новин