Хорольська районна рада
Хорольський район, Полтавська область

Новини Хорольської районної ради

5 липня заступник голови районної ради Юлія Бойко, головний спеціаліст районної ради Ніна Ковальова, радник голови районної ради Любов Колісник взяли участь у засіданні робочої групи по залученню інвестицій у проєкти розвитку Хорольського району

Дата створення: 16:41 15.07.2020

15 липня заступник голови районної ради Юлія Бойко, головний спеціаліст районної ради Ніна Ковальова, радник голови районної ради Любов Колісник взяли участь у засіданні робочої групи по залученню інвестицій у проєкти розвитку Хорольського району, яке провів голова районної державної адміністрації Роман Гловацький.  На засідання були запрошені заступник голови райдержадміністрації Дмитро Кудря, представники громадських організації, структурних підрозділів РДА та ініціативні мешканці Хорольщини.

15 липня голова районної ради Віра Мартюк, заступник голови районної ради Юлія Бойко провели зустріч з представниками компанії «Онур»

Дата створення: 13:44 15.07.2020

15 липня голова районної ради Віра Мартюк, заступник голови районної ради Юлія Бойко, голова районної державної адміністрації Роман Гловацький та його заступник Дмитро Кудря провели зустріч з представниками компанії «Онур», щодо звернення громадян Штомпелівської сільської ради. Жителі громади звернулися з проханням допомогти вирішити питання по облаштуванню під’їздних доріжок, прилеглих вулиць, систем водовідведення та неналежному забезпеченні технологічних процесів при вантажно-розвантажувальних роботах. Представники фірми повідомили, що поточні проблемні питання будуть вирішуватися в робочому процесі та в найкоротші терміни, а дороги місцевого значення будуть відремонтовані після завершення основних робіт по будівництву дороги Харків –Київ та здачі її в експлуатацію.

13 липня заступник голови районної ради Юлія Бойко взяла участь у щотижневій нараді, яку провів голова районної державної адміністрації Роман Гловацький.

Дата створення: 09:57 13.07.2020

13 липня заступник голови районної ради Юлія Бойко взяла участь у щотижневій нараді, яку провів голова районної державної адміністрації Роман Гловацький.

Сьогодні уся країна відзначає День родини. Родина для українців – це та основа, на якій будується добробут та спокій у нашій державі.

Дата створення: 10:06 08.07.2020

Сьогодні уся країна відзначає День родини. Родина для українців – це та основа, на якій будується добробут та спокій у нашій державі. Сім´я, увібравши в себе історичний досвід всіх попередніх поколінь, завжди була і залишається осередком збереження духовних і культурних традицій нації. Українська нація – працелюбна і талановита. Ці високі якості закладаються саме в родині. В родині  дитина отримує перші уроки любові до батька-матері, до своєї Батьківщини, набирається сил і натхнення, які допомагають їй впродовж всього життя долати життєві труднощі, досягати вершин і отримувати перемоги.

06 липня заступник голови районної ради Юлія Бойко взяла участь у щотижневій нараді, яку провів заступник голови районної державної адміністрації Кудря Дмитро.

Дата створення: 10:50 06.07.2020

06 липня заступник голови районної ради Юлія Бойко взяла участь у щотижневій нараді, яку провів заступник голови районної державної адміністрації Кудря Дмитро.  На нараду були запрошені керівники структурних підрозділів РДА, керівники районних органів виконавчої влади. До повістки денної були включені наступні питання: 1.Про стан призначення населенню пільг та житлових субсидій на житлово-комунальні послуги на неопалювальний період, надання компенсації на тверде паливо на скраплений газ у 2020 році. 2.Про пожежі в екосистемах району та заходи щодо їх попередження за І півріччя 2020 року. 3.Про надзвичайні ситуації та небезпечні події, які відбулися на території району в період з  22 по 28 червня   2020 року. За результатами розгляду питань дані відповідні доручення та рекомендації відповідальним виконавцям.

З нагоди свята Дня Національної поліції України, яке відзначається 4 липня заступник голови районної ради Юлія Бойко, голова районної державної адміністрації Роман Гловацький, заступник голови районної державної адміністрації Дмитро Кудря відвідали п

Дата створення: 14:30 03.07.2020

З нагоди свята Дня Національної поліції України, яке відзначається 4 липня згідно Указу Президента України від 4 квітня 2018 року № 97, заступник голови районної ради Юлія Бойко, голова районної державної адміністрації Роман Гловацький, заступник голови районної державної адміністрації Дмитро Кудря відвідали працівників поліції, де вручили кращим працівники заслужені грамоти Хорольської районної ради та Хорольської районної державної адміністрації. Юлія Вікторівна та Роман Миколайович подякували працівникам поліції за їхню нелегку роботу та побажали й надалі з честю виконувати свої професійні обов’язки та самовіддано служити людям.

4 липня – День Національної поліції України.

Дата створення: 13:50 03.07.2020

4 липня – День Національної поліції України.

1 липня – День архітектури України!

Дата створення: 16:37 01.07.2020

1 липня – День архітектури України!

30 червня заступник голови районної ради Юлія Бойко взяла участь у щотижневій нараді, яку провів голова районної державної адміністрації Роман Гловацький.

Дата створення: 16:27 30.06.2020

30 червня заступник голови районної ради Юлія Бойко взяла участь у щотижневій нараді, яку провів голова районної державної адміністрації Роман Гловацький.

З Днем Конституції !

Дата створення: 12:08 26.06.2020

28 червня увійшло в новітню історію нашої держави яскравою та доленосною сторінкою. Адже Конституція не лише заклала основи демократичного ладу в Україні, проголосила її суверенною, незалежною, демократичною, соціально-правовою державою, а й затвердила право українського народу жити у власній соборній країні, стала основою розбудови нашої держави як повноправної учасниці світового співтовариства.