Хорольська районна рада

Розпорядження голови районної ради № 40 "Про перенесення дати першого засідання конкурсної комісії з відбору кандидата на посаду директора Хорольського РБК"

УКРАЇНА

ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ

ХОРОЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

09 листопада  2020 року                  

                                                   № 40

Про перенесення дати першого засідання конкурсної комісії з відбору кандидата на посаду директора Хорольського РБК

Відповідно до   ст.55 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», ст.211 - ст.215  Закону України «Про культуру», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів» та з метою забезпечення кворуму (2/3 особистої участі членів конкурсної комісії) від затвердженого складу конкурсної комісії з відбору кандидата на посаду директора Хорольського районного будинку культури на першому засіданні комісії, вирішила:

 

  1. Перенести перше засідання конкурсної комісії з відбору кандидата на посаду директора Хорольського районного будинку культури (далі – Конкурсна комісія) з вівторка 10 листопада 2020 року на п’ятницю     13 листопада 2020 року.
  2. Секретарю Конкурсної комісії Остапенко М. М., здійснити заходи щодо організації та проведення першого засідання з дотриманням норм чинного законодавства.
  3. Дане розпорядження невідкладно підлягає опублікуванню на сайті Хорольської районної ради.
  4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на начальника відділу управління майном Хорольської районної ради Малюжка В.В.

 

 

Голова районної ради                                                            В.А.Мартюк

 

 

 « повернутися до списку оголошень