Хорольська районна рада

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

  1. Повна назва документа державного планування:

Генеральні плани с. Новий Байрак та с. Козубівка на території Андріївської сільської ради Хорольського району Полтавської обл.

У звіті стратегічної екологічної оцінки  проведена   оцінка впливу проекту генерального плану  на складові довкілля  (вплив на атмосферне повітря, воду, ґрунти, природні ресурси, флору і фауну), а також на стан здоров’я та добробут населення (небезпека для здоров’я населення, соціально-економічні наслідки, поводження з відходами, транспорт, розвиток інфраструктури, естетичні характеристики території, використання ландшафтів для рекреаційних цілей тощо).

  1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Андріївська сільська рада.
  1. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а). дата подання повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку та розміщення звіту СЕО на офіційному веб – сайті Хорольської районної ради horolska_rayrada.gov.ua  21 лютого 2020 року. Публікація заяви в газеті «Наш Хорол» №4 21 лютого 2020 року та «Вісті Хорольщини» №7 21 лютого 2020 року.

б). способи участі громадськості:

–  надання письмових зауважень і пропозицій на адресу:  Полтавська обл., Хорольський р-н, с. Андріївка, вул. Шевченка, буд. 1, Андріївська сільська рада,  тел. +380536297542

в). дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань –

23 березня 2020 року о 10.00 год.  за адресою: Полтавська обл., Хорольський р-н, с. Андріївка, вул. Шевченка, буд. 1 (приміщення Андріївської сільської ради).

г). орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування –  Андріївська сільська рада Полтавська обл., Хорольський р-н. с. Андріївка, вул. Шевченка, буд. 1.

Контактна особа – сільський голова Данилейко Володимир Іванович тел. +380536297542

ґ). орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій –  andriyivska.silskarada@ukr.net; Андріївська сільська рада, Полтавська обл., Хорольський р-н, с. Андріївка, вул. Шевченка, буд. 1 тел. +380536297542

Зауваження та пропозиції до проекту державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку надаються протягом 30 днів.

д). місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Офіційний веб – сайт Хорольської районної ради horolska_rayrada.gov.ua  

Звіт про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування містобудівного проекту  Генеральний план с. Новий Байрак на території Андріївської сільської ради Хорольського району Полтавської обл.  оприлюднено 21 лютого 2020 року на офіційному веб – сайті Хорольської районної ради horolska_rayrada.gov.ua;  Строк громадського обговорення та консультування  становить 30 днів з дня оприлюднення повідомлення  і триває до  до  23 березня 2020 року року включно.

4) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування відсутня.

 

 

                    Сільський голова                                                       В.І.Данилейко

 

З матеріалами можна ознайомитися тут« повернутися до списку оголошень