Хорольська районна рада

Розпорядження про скликання 34 сесії Хорольської районної ради 7 скликання

 

ХОРОЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

 

 11 серпня  2019 р.                  

                                              №  29

 

Про  скликання  34 сесії

Хорольської районної ради

7 скликання

 

       Відповідно до ч. 10 ст. 46, п.1 ч.6 ст.55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", вирішила:

 

1. Скликати тридцять  четверту  сесію  Хорольської   районної    ради   7 скликання  20 вересня  2019  року о 10 - 00  годині в  приміщенні районної  ради (м. Хорол,   вул. 1 Травня, 4).

2. На   порядок  денний  пленарного  засідання  районної ради внести питання:

2.1. Про стан законності, боротьби із злочинністю та результати діяльності Хорольського відділу Лубенської місцевої прокуратури Полтавської області за І півріччя 2019 року.

Інформує: Котяш А.І.– в.о.  керівника  Лубенської місцевої прокуратури.

2.2. Про звіт про  виконання Програми економічного і соціального розвитку Хорольського  району за І півріччя 2019 року.

Доповідає: Голобородько О.І. – завідувач  сектору  економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації.

2.3. Про підсумки роботи територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) районної державної адміністрації за І квартал 2019 року.

Доповідає: Бойко Л.О. – директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) районної державної адміністрації.

2.4. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту  Хорольського району на 2016 – 2020 роки.

Доповідає: Потерайло І.М. – начальник відділу освіти, молоді і спорту районної державної адміністрації.

2.5. Про  внесення  змін та  доповнень до штатного розпису Хорольського центру дитячої та юнацької творчості.

Доповідає: Потерайло І.М. – начальник відділу освіти, молоді і спорту районної державної адміністрації.

2.6. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства "Хорольська центральна районна лікарня " Хорольської районної ради Полтавської області на 2019 – 2021 роки та Порядок розподілу і використання коштів, передбачених  в районному бюджеті на фінансову підтримку  комунального некомерційного підприємства

 

"Хорольська центральна районна лікарня " Хорольської районної ради Полтавської області.

Доповідає: Виноград М.В. – головний лікар комунального некомерційного підприємства "Хорольська центральна районна лікарня" Хорольської районної ради Полтавської області.

2.7. Про внесення змін до Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Хорольського району за пріоритетними напрямками на період до 2020 року.

Доповідає: Черненко Л.А. – начальник відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації.

2.8. Про Програму фітосанітарних заходів по ліквідації регульованих шкідливих організмів на території Хорольського району на 2019 – 2023 роки.

Доповідає: Черненко Л.А. – начальник відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації.

2.9. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2019 рік.

Доповідає: Похилько В.І. - начальник фінансового управління районної державної адміністрації.

2.10. Про затвердження в новій редакції Статуту Хорольського   районного будинку культури, що перебуває у спільній власності територіальних громад району.

Доповідає: Гунько І.А. – начальник відділу культури і туризму районної державної адміністрації.

2.11. Про затвердження планового контингенту учнів Хорольського початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу (дитячої музичної школи) на 2019 – 2020 навчальний рік.

Доповідає: Гунько І.А. – начальник відділу культури і туризму районної державної адміністрації.

2.12. Про затвердження Положення про Спостережну раду комунального некомерційного підприємства "Хорольська центральна районна лікарня" Хорольської районної ради Полтавської області та Порядку  утворення Спостережної ради комунального некомерційного підприємства "Хорольська центральна районна лікарня" Хорольської районної ради Полтавської області.

Доповідає: Гловацький Р.М. – заступник голови районної ради.

2.13. Про намір утворити Спостережну раду комунального некомерційного підприємства "Хорольська центральна районна лікарня" Хорольської районної ради Полтавської області.

Доповідає: Гловацький Р.М. – заступник голови районної ради.

2.14. Про надання дозволу на встановлення меморіальної дошки випускнику Хорольської гімназії,  учаснику АТО, Почесному громадянину Хорольського району Корні Андрію Миколайовичу.

Доповідає: Гловацький Р.М. – заступник голови районної ради.

Різне.

На сесію запросити: депутатів обласної ради від Хорольського району, голову районної державної адміністрації, першого заступника голови районної державної адміністрації, керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, відповідальних за підготовку питань, що вносяться на розгляд  ради, міського та сільських голів, представників громадської ради та засобів масової інформації.

 

Голова районної ради                                                                           В.А. Мартюк« повернутися до списку оголошень