Хорольська районна рада

Інформація відділу у Хорольському районі Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області

Про виконання доручення

 

Відділ у Хорольському районі Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області на виконання доручення, даного на селекторній нараді з керівниками головних управлінь Держгеокадастру в областях звертає увагу, що постанова Кабінету Міністрів України від 04 грудня 2019 року  № 1141 “Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України“, набрала чинності 31.12.2019.

Постановою вносяться, зміни до “Положення про Державний фонд документації із землеустрою“, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 листопада 2004 р. № 1553, які наберуть чинності через 90 днів з моменту її опублікування.

Отже, відтепер залежно від виду документації та рівня проведення землеустрою розробник цієї документації через електронний веб-портал Держгеокадастру за заявою за формою згідно з додатком 1 безоплатно передає копії матеріалів виконаних робіт в електронній формі з використанням кваліфікованого електронного підпису сертифікованого інженера-землевпорядника, відповідального за якість робіт із землеустрою.

Також затверджено вимоги до подання відповідної документації із землеустрою в електронному вигляді та її формату, та скорочено термін надання адміністративної послуги “Видача відомостей із документації із землеустрою, що включена до Державного фонду документації із землеустрою“, яка буде надаватися  протягом 10 робочих днів з дня реєстрації відповідної заяви.

 

 

Начальник                                                                          Надія ТІТЕНКО« повернутися до списку оголошень